Пет медала от пет участника на Държавното лично първенство по бокс за „Арда бокс”

Пет медала завоюваха петте участника на „Арда бокс” на Държавното лично отборно първенство за  момчета до 14 години което се проведе  в град Добрич.
Отборът ни се състезава в страхотна конкуренция срещи над 45 клуба и над 220 състезатели. Дебютант Биркант Димитров спечели бронзов медал в категория до 40 кг. Емре Касап е  вице-шампион на България в категория до 48 кг. Макс Ваджелиев спечели  бронзов медал в категория до 50 кг. Емир Касаб е  бронзов медалист в категория до 56 кг.Ердоан Хасан е вице- шампион на България в категория до 90 кг.
На двустранна среща Италия-България нашият представител Ергюнал Сабри ,който е на лагер с националния отбор за младежи,  победи представителя на домакините с единодушно решение на съдиите с 5:0 гласа.