ОФК “Хасково” записа равен във втората си контрола

ОФК “Хасково” записа равен във втората си приятелска среща преди полусезона в Югоизточната трета лига. Ииграният днес мач срещу “Гигант” в Съединение завърши при резултат 1:1.

Резултатът бе открит от домакините с гол от дузпа през първото полувреме. Хасковлии изравниха след почивката с точно попадение на новото попълнение Иван Тошев, който беше състезател на “Левски” (Карлово).

Припомняме, че през тази седмица хасковският тим, ръководен от треньора Живко Иробалиев, изигра приятелска среща с “Локомотив” (Пловдив), в която допусна поражение с 4:3.

Хасковлии предвиждат още две контроли - на 30 януари срещу ФК “Димитровград”, а на 6 февруари с ФК “Черноморец“ (Бургас).