“Извор” загуби от лидера “Марица”

Изображение 1 от 3

В отложен мач от 22-рия кръг на Трета югоизточна лига ФК “Извор” от димитровградското село Горски извор посрещна лидера в първенството “Марица” (Пловдив). Двубоят се игра на стадион “Саяна арена” и завърши с резултат 0:2.
    Двубоят започна равностойно, но гостите наложиха натиск и след малко повече от половин час игра откриха резултата. До края на първото полувреме не паднаха повече попадения.

След подновяване на играта домакините стигнаха до гол, но той бе отменен заради засада. В последните минути от редовното време, ФК “Марица” реализира и второ попадение.
    С днешната победата гостите запазиха лидерската си позиция като вече са с 62 точки, а “Извор” е на девета позиция с 29 точки.