„Саяна Хасково“ и „Гигант“ не излъчиха победител в дербито на кръга

В мач от девети кръг на Трета Югоизточна лига „Саяна Хасково“ посрещна „Гигант“ (Съединение). Срещата започна с домакински натиск и резултатът не закъсня. Хасковлии успяха да поведат в 15-та минута с попадение на Ангел Костов. Гостите постепенно изравниха играта и започнаха да организират атаки. Така се стигна до 27-та минута, когато Аурел Мусай се разписа за 1:1. При този резултат футболистите се оттеглиха на почивка.

През второто полувреме феновете по трибуните на стадион „Хасково“ не видяха нещо по-интересно. Така отборите си разделиха по точка.

В следващия кръг „Саяна Хасково“ гостува на „Асеновец“. Мачът е на 30 септември от 17:00 часа. По същото време „Гигант“ приема „Несебър“.

Източник: Haskovo.NET