“Родопа” (Смолян) загуби гостуването си на “Карнобат” с 1:2

“Родопа” (Смолян) загуби гостуването си на “Карнобат” с 1:2. Определено тимът на Данаил Бачков може да съжалява за загубата, тъй като бяха по-добрият отбор на терена.
Резултатът бе открит от Теодор Стефанов в 33-та минута. Домакините изравниха в края на полувремето от дузпа, след фаул на Николай Тихомиров. Победното попадение за тима от Карнобат падна в началото на втората част на мача и въпреки превъзходството на отбора от Смолян, резултатът не бе променен. “Родопа” останаха и с човек по-малко, след като Николай Георгиев получи червен картон за нарушение.
“Играхме добре, но не успяхме да реализираме положенията си. “Карнобат” ни биха без да имат положение”, коментира наставникът на “Родопа” Данаил Бачков.
Заради травма, в двубоя участие не взе Михаел Кисьов.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET