Срещата между "Родопа" и "Черноморец-1919" ще се играе в неделя
- Смолян
- преди 3 години
Двубоят между „Родопа“ (Смолян) и „Черноморец-1919“ (Бургас) ще се играе в неделя, а не както е по програма в събота. Срещата е от 4-тия кръг на първенството на „Трета лига“ – Югоизточна група. Мачът...