Случайни вицове от категория «Семейни»

  1. След първата брачна нощ младоженката звъни на майка си, разстроена, плаче:
    - Мамо, стана голям скандал, той е виновен, просто ужас..
    - Не се притеснявай щерко, така е с младите семейства, без кавги не...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Син пита баща си:
    - Тате, вярно ли е, че в някои страни мъжът не познава жена си преди да се ожени за нея?
    - Това е вярно във всички страни, сине ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Един зъболекар се връща след работа в къщи много уморен. Хапнал и легнал да спи. Жена му се осъуква: Миличък хайде погали ме..
    Много съм уморен миличка, нека го оставим за утре, пред очите ми само зъ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. В гражданското:
    - Съгласен ли сте да вземете за съпруга тази жена, да я уважавате и да се грижите за нея до края на дните ви, докато смъртта не ви раздели?
    Младоженецът:
    - Да.
    Булката:
    - Йес-с-с!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Шестнадесегодишно момиче се прибира късно вкъщи. Баща й и прави забележка:
    - Не стига, че закъсняваш, а имаш и бримка на левия крак.
    - Добре, че закъснявам съм виновна. Но какво лошо има в това, да им...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Разговарят съпрузи:
    -Скъпа, ще можеш ли да ми казваш, когато получиш оргазъм?
    -Но, скъпи, не мога да ти звъня в работата всеки ден за такива дреболии

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Тате, извънземните приятели или врагове са ни?
    - Защо питаш, Иванчо?
    - Дойде един извънземен кораб и взе баба.
    - Ааа, в такъв случай са ни приятели.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Един шеф казал на своя подчинена:
    "Предлагам ти увеличение 100 лева на заплатата при едно условие - ще хвърля парите на земята и докато ги вземеш мога да правя стеб каквото си искам"
    Тя помолила за ед...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Тъща ми снощи навърши 130 години.
    - Не лъжи! Човек не живее толкова дълго.
    - Кой ти говори за човек?!..

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Мъж закъснява за работа и се оправдава пред шефа си:
    - Прощавайте, но сутринта жената ми каза, че чака дете..Нали разбирате..
    - Хм, да речем, че е така, и кого подозирате?

    Оценка 0 от 0 гласа