Майката пита малкия Стефан:
- Защо си мокър?
- Защото играехме с Ади на куче.
- Не разбирам.
- Аз бях дървото.
- Скъпо ли ви струваше, да плащате уроците по пиано на дъщеря си?
- Напротив. Те ми помогнаха да купя съседната къща на половин цена.
Малкият Иванчо казва на баща си:
- Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело!
- Вече не искаш ли влакче?
- Искам, но намерих едно в шкафа ти.
- Тате, дай пари!
- За какво?
- За презервативи.
- Не давам. Искам внуци!
В автобуса кондукторката проверява билетите и стига до млад мъж без билет.
- Аз съм самотен баща, пътувам безплатно.
- И колко деца имате?
- Пет.
- Леле, че как се оправяте с тях?
- Какво има да се оп...
Дете на бизнесмен си пише домашната по математика.
- Тате, колко е две по две?
- Зависи - купуваш или продаваш?
Едно момче много псувало дядо поп.Един ден майка му му казала да не псува дядо поп днес,защото има рожден ден.След това,което му казала майка му,той отишъл при дядо поп и му казал:
- Дядо попе днес ня...
Дете пита баща си:
— Тате, като беше малък, имаше ли компютър?
— Не – отговаря бащата.
— А плейстейшън?
— Не.
— Джиесем?!?
— Също не… — А тате, динозавър виждал ли си?!
Момченце тича при полицай:
- Чичко полицай, помогнете! Баща ми се бие с някакъв мъж на улицата!
- Добре, кой от двамата там е баща ти?
- Ами не знам, те точно затова се бият.
Младеж се прибира от купон на следващата сутрин. Майка му го разпитва:
- Как беше?
- Както обикновено - пиене, секс...
- Момичета имаше ли?
- Имаше, ама след пиенето си тръгнаха.