Два скелета решили да покарат кола.Единия тъкмо се качил и изкочил от колата,върнал се в гробищата и след малко се вмъкнал от ново в колата с надгробния си камък под мишницата.Другият скелет учудено г...
В дом за слаботелестни:
- Помооооощ! Хлебарка!
- Убий я!
- Не мога! Влачи ме!
Говорят си двама слаботелесни и единият вика:
- Абе, мъжки, ще ходиме ли утре по любов?
- Може… ако не духа вятър.
Двама слаботелесни си вървели и изведнъж духнал вятър. Единият казал: Духа на изток, аз си тръгвам. Другият казва: Нямам избор тръгвам с тебе.
Медицинска сестра върви по коридора в отделението за слаботелесни и чува отнякъде:
- Помощ! Помощ!
Влиза в стаята, оглежда се… не вижда никой. Пак се чува:
- Помощ! Помощ!
- Откъде викаш? - пита сестр...
В болница за слаботелесни един пациент постоянно се закачал със сестрите. Веднъж сестрите чули пациента да вика:
- Помощ! Мравка!
- Ами като е мравка я убий! - провикнали се сестрите.
- Ама тя ме влач...
От оделени за слаботелесни се чува:
- Помощ, помощ!!! Комар.
След малко се чува и нов писък:
- А и ръце огъваш?!
Двама слаботелесни седят на една пейка. По едно време духнал силен вятър и отвял единия от тях. Носен от вятъра, той обиколил света и се върнал обратно при пейката.
- Защо не дойде с мене? - попитал п...
Един флегматик започнал работа във ферма за костенурки. Еднаа сутрин шефа му го намира по средата на двора, костенурките го наъплили а той
стои и гледа безпомощно.
- Какво става тука бе, какво правиш?...
- Докторе, елате до нас да прегледате жената!
- Какво й е?
- Не знам, но е толкова слаба, че трябваше да я занеса до кухнята, за да ми приготви закуска.