30 °C
Когато бях дете, всяка вечер се молех за ново колело. След това разбрах, че Бог не работи така, затова си откраднах колело и го помолих за прошка."
- Младеж, не са ли ви учили да отстъпвате на старите хора? - Бабо, но това е моята кола!