27 °C
Съчинението на тема "Как изкарах лятото", написано от Иванчо започва така: "За през ваканцията заминах на село при баба. Там бяха и две осмокласнички Кети и Ваня...Госпожо, ако искате четете нататък, но после да не кажете, че не съм ви бил предупредил..."
Разбрах, че не е трябвало да чета вицове през всичките тези години. Сега децата ми ги четат и ми ги разказват.