26 °C
- Какво толкова, че нямаме медали от Олимпиадата? Нали все пак важно е участието? - Важното е да не ги хванат с допинг.
В Италия се проведе национален протест, озаглавен "Ден без Б". Кога ли в България ще има "Ден без ББ" поне в новините?