25 °C
- Не се ли срамувате да просите милостиня на улицата? - Права сте, госпожо. Откровено казано, и аз бих предпочел да ми я носят в къщи, но нали си нямам жилище...
- Най-трудното винаги го правя сутринта. - Какво е то? - Ставам от леглото!