20 °C
Обажда се Минко Герджиков ( на Софиянски заместника) на Симеон Кобурготски в неделя(03.07) по повод на боклука в София, а Симеон: - Как си позволявате да ме безпокоите в неделя?...Обадете ми се утре, че сега правя правителство! ------------ За съжаление това не е виц, а факт... линк ----- Не измисляме вицове, само гледаме правителството и констатираме факти ;-)
Винаги съм се чудела как е възможно да четеш мислите на хората. После се регистрирах във фейсбук и разбрах как става.