25 °C
Към входа на приятеля си отива блондинка. На входа звъни на домофона. Приятелят й отговоря: - Да? - Вкъщи ли си? - Не! На вилата съм!!! - А кога ще се прибереш вкъщи? - Утре! - Добре, дотогава значи!
Хубаво е там, където ни няма, но нищо де: ние и до там ще стигнем.