20 °C
Един борец казал на друг: - Абе, казаха ми, че единият ми мигач не свети. Сега ще го включа, а ти гледай дали работи. Другият борец погледнал мигача и казал: - Работи... не работи... работи... не работи...
- Какво ново при теб? - Жена ми изгоря при пожар. - Каква трагедия! Нямаше ли начин да я спасиш? - Така сладко спеше...