24 °C
Щирлиц е обсаден от Гестапо. По мегафона Мюлер му вика: - Щирлиц, предай се! Блокирали сме всички изходи! Щирлиц си мисли: \"голяма работа, аз пък ще изляза през входа\".
Старшина Велков: - Ако те хвана още един път без вода в манерката, ще ти я сипа в гърба!