22 °C
Може би малко хора знаят, но първото послание на апостол Павел към коринтяните започвало с думите: "Добър ден. Не изхвърляйте това писмо, това не е спам."
Чук,чук! -Кой е? -Сега... -Кой Сега? -Сега като намеря ключа ще видиш кой е!