23 °C
Между треньори: - Моите футболисти са истински изобретатели! - Че какво толкова са изобретили, като всеки път ги бием? - Ами, след всяка среща измислят все нови и нови причини за загубата.
- Защо не се смя? Анекдотът на шефа наистина беше смешен. - Не понасям шефа! Ще си се смея вкъщи!