21 °C
Едно малко момченце било обвинено в изнасилване. Всички факти били против него и делото вървяло зле. Тогава майка му решила да поеме нещата в свои ръце. Свалила гащичките на момченцето и започнала да говори: - Вижте, господа съдии, вижте! Може ли моето момченце с едно такова малко нещо да изнасили? Може ли? С такова малко нещо как ще изнасили? С едно такова малко нещо не може да изнасили! Тогава момченцето прошепнало на майка си: - Мамо, не ме пипай толкова, хихихи, защото-о-о… ще загубим делото…
Сина: - Мамо, ти нали работиш в "Спешна помощ"? Майката: - Да, защо? - Ами трябват ми спешно 20 лева. Помогни ми!