19 °C
- Как се наричат хората с висше образование? - Висшисти. - А тези със средно образование? - Среднисти. - А хората с начално? - Началници
Вера Кочовска:Аз не съм съгласна с Дарвин, защото не видях нито една маймуна да стане човек, но човек става маймуна.