29 °C
Немога да ги разбера тези реклами които ми излизат само отстрани. Където и да отворя някакви хора се хвалят - "свалих 30кг. за 40 дни". Аз тръгнал ли съм да се хваля, че по време на Европейското качих 30кг. за 25 дни ???
Клиент в магазина: - Извинете, рибата прясна ли е? - Не знам, работя тук едва от два месеца....