28 °C
- Защо Бог е направил първо мъжа ,а после жената? - Защото е искал докато прави мъжа жената да не му помага със съвети.
Из дневника на интернет-маниак: "Реших коренно да променя начина си на живот. Изтрих си всичките bookmark-ове."