30 °C
Писането е нещо толкова трудно, че често си мисля, че писателите, понеже са преживели ада на земята, няма да бъдат наказвани с нищо в отвъдното.Джесамин Уест
Из ученическо съчинение: "Живея с майка си и баща си, който е починал."