24 °C
Две блондинки и брюнетка са на самотен остров и чакат някой да ги спаси. Едната блондинка казала: - Аз ще чакам да ме спасят. Другата казала: - Аз ще преплувам океана. А брюнетката казала: - Аз, пък, ще се върна по моста...
Той: - Хайде да отидем на кино. Тя: - ..Или да отидем у нас, а? Той: - Не, твоя телевизор не работи.