26 °C
Говорят си лидерите на тройната коалиция Станишев. Кобурготски и Доган. Станишев: - След 30 години България ще бъде богата държава. Кобурготски: - Жалко, че няма да ни има вече. Доган: - Не "жалко", а "защото"...
Тате за6то сме дошли толкова късно в магазина ? -Млъквай сине и режи решетката.