17 °C
Седи си един мъж на масата и си премята фишове от тото.Замислен казва на жена си: -Ех жена,да знаеш имам си една надежда...,а жена му го погледнала,въздъхнала и казала: -Абе мъжо,и аз си имам един Иван,ама ме е страх да ти кажа...
- Как мислиш, защо рибите мълчат? - Я се опитай да пъхнеш главата си под водата и тогава ми задай този въпрос.