19 °C
Няма нищо по-лошо от нощите, прекарани без теб! Няма нищо по-хубаво от спомените, които ме топлят! няма нищо по-истинско от това, че те има!
- Какво означава пословицата "И вълкът сит, и агнето цяло"? - Означава, че вълкът е изял овчаря или кучето...