29 °C
Гошо подхвърля на Дида с червената блузка от другият клас: - Ааааах,като видя червено,се възбуждам като бик и чак очите ми се наливат с кръв! - Утре ще съм със зелена пола - приготви се да пасеш!
Пияч се заканва след Нова година: - Повече няма да пия! След това размислил и добавя: - Но и по-малко няма...