27 °C
Едно таралежче си вървяло с наведена глава и си мрънкало под носа: - Няма да пръцна. Няма да пръцна. Няма да пръцна. - Уви след няколко метра се чуло пръц Таралежчето се огледало виновно и продължило да си ходи мрънкайки си - Не съм аз. Не съм аз. Не съм аз ....
Въпрос: Какво е мъничко черничко седи и чука по стъклото? Отговор: Детенце във фурна.