28 °C
Влиза един мъж в супера и казва на продавача: - Бихте ли ми дали "Книгата за похвали"! - Нямаме такава и не сме и имали. Похвали още никой не е писал за нас! - Тогава направете, моля! Тъща ми се натрови с вашите колбаси!
Тя: Играеш ли тенис? Аз: Защо? Тя: Дясната ти ръка изглежда доста по-силна от лявата. Аз: А-a-a-a, да. Много играя тенис.