32 °C
- У нас шофьорите на кабрио автомобили винаги карат със затегнат колан. - Шубе ги е от катаджиите? - Пътищата са ни лоши, без колан от такава кола като едното нищо ще излетиш.
- Някъде четох, че човек за целия си живот прекарва около три години в тоалетната. - Аз повече: имам уай фай.