27 °C
Братче и сестриче се карат за последния бонбон от кутията. Майката казва на момченцето: - Защо не отстъпиш на сестра си? По-умният винаги отстъпва. - Да не съм толкова глупав - да съм по-умен?
- Иванчо, какво четеш в такава неудобна поза? - "Камасутра"!