31 °C
Да направим снимка за да си спомнят за нас нашите ДЕДИ!!!! (Къци Вапцаров)
Влиза ученик по средата на часа: - Извинете, може ли гъбата? Учителят: - Ами не им знам прякорите, но гъбата да излезе.