24 °C
Клиент: Здравейте, нямам нет. Съпорта на провайдера: На чие име е договора? Клиент: На мое. Съспорта на провайдера: Имате ли си фамилия? Клиент: Да.
Между блондинки: - Вчера мъжа ми получи анонимно писмо. - Ау, какъв ужас. От кого?