33 °C
Защо полицаите стоят дълго на телефона? Защото когато полицаят вдигне слушалката, пита \"кой е най-добрият полицай, кой е най-красивият, най-умният, най-смелият\" и после стои да слуша как телефонът му отговаря \"ти-ти-ти-ти…\"
Две приятелки си говорят: - Днес е международен ден на безследно изчезналите хора. - Жалко, че ги няма да празнуват...