26 °C
Червената шапчица отива на гости при баба си. Както си вървяла и хоп една вълча глава се подава от храстите. Отминала тя и нищо. - Вълчо няма ли да ме питаш къде отвам? - Къде отиваш? - При баба. ....а няма ли да ме питаш какво нося? - А какво носиш? - Пита и мед. А вълкът пита: - А тоалетна хартия носиш ли?
- Какво е автотурист? - Човек, който изминава 5000 км, за да се снима до колата си.