ФК Димитровград прекъсна победната си серия, падна от Гигант

ФК“Димитровград” загуби като гост от “Гигант” с 1:2. Срещата, част от първенството на югоизточна В група, се игра в град Съединение този следобед.

Мачът прекъсна победната серия на момчетата на Христо Георгиев, които имаха или победи или равни мачове до момента.

Димитровградчани поведоха още в 6-ата минута с гол на Йордан Апостолов.

В средата на първата част футболист на “Гигант” изчисти с ръка топката от собственото си наказателно поле, но реферът така и не забеляза нищо.

В края на полувремето домакините изравниха, а победният гол беше отбелязан в последните минути на срещата.

Тукашния футболен тим остава на 7-мо място във временото класиране с 22 точки. Начело в групата е "Хасково 2009". Идната неделя, 18 ноември ФК "Димитровград" приема на свой терен "Тунджа"-Ямбол=