Димитровградските борци отново с медали от държавното първенство

Поредни успехи на тепиха завоюваха състезателите на СК по борба- Димитровград

Поредни успехи завоюваха борците от Димитровград в Държавното лично първенство за момчета /14-15 години/, което се проведе преди ден в Сливен.

Делчо Нейчев /47 кг./ и Иван Бадавров /53 кг./ станаха шампиони в своите категории, като Иван бе обявен и за най-техничен състезател в първенството.

Бронзови медали спечелиха Димитър Тодоров /42 кг./, Митко Бонев /59 кг./ и Камен Атанасов /+85 кг/. Пето място завоюваха Боби Ников /47 кг./, Вълчо Делчев /85 кг./ и Кристофър Атанасов /85 кг./

От началато на 2014 година възпитаниците на треньора Салим Наим са спечелили в Държавното първенство по борба 4 златни, 2 сребърни и 4 бронзови медала.

Следващото преизвикателство към спортистите от Димитровград са шампионатите при децата и кадетите, които са насрочени за края на месец февруари.