Димитровградски каратеки с шест медала от състезание в Асеновград

С нови отличия се завърнаха от национално състезание младите попълнения на Киокушин карате клуб - Димитровград, съобщиха от клуба. Шест медала са завоювали димитровградчани на Националното първенство за купа "Асеновград", което се е провело вчера с участието на 250 каратеки от цялата страна.

В категория до 55 кг. със злато се е окичила Деница Михова. Също злато е спечелила Йоана Тонева в категория до 50 кг. Павлина Динева е станала носител на сребърен медал при 27 - килограмовите състезатели. Йоана Прокопиева (кат.33 кг) и Борислав Костадинов (кат. 35 кг.) са се завърнали с бронзови медали. Също бронз спечели при 27-килограмовите участници Димитър Тодоров. От местния киокушин карате клуб са доволни от предсатвянето на възпитаниците си.

Източник: Dimitrovgrad.bgvesti.NET