„Саяна Хасково“ победи „Димитровград“ с 4:0

ФК „Саяна Хасково“ победи „Димитровград“ с 4:0. Двубоят от 17-ия кръг на Югоизточната Трета лига се игра на стадиона на „Ямача“.

Домакините взеха преднина още в първото полувреме. Точни за червено-белите бяха Васил Колев и Христо Христов. След почивката с гол от дузпа се разписа капитанът Тейнур Марем. Последното попадение за убедителната победа отбеляза Димитър Алексиев.

След днешния мач „Саяна Хасково“ е на 8-о място във временното класиране с 29 точки. Тимът, ръководен от старши треньора Живко Желев, има 8 победи, 4 загуби и 5 равенства. „Димитровград“ е на 14-о място с 19 точки – 6 победи, 10 загуби и 1 равенство.

В следващия кръг „Саяна Хасково“ гостува на „Берое II“ в Стара Загора, а „Димитровград“ приема „Черноморец“ (Бургас). Двубоите ще се играят на 19 ноември от 14:30 часа.

Източник: Haskovo.NET