ФК Димитровград падна от Нефтохимик с 2:1

Нефтохимик се наложи с 2:1 над Димитровград в мач от 25-ят кръг на Югоизточната В група, игран на стадиона в Бургас.
Бургазлии тотално превъзхождаха своя опонент през първите минути на срещата, но до гол така и не можаха да стигнат.
Димитровград поведоха първи в резултата, след грешка на бранителя на Нефтохимик Алексиев.
В 40-ата минута гостите останаха с 10 души на терена, след втори жълт картон на футболист на Димитровград.
Две минути преди края на полувремето домакините изравниха резултата, след гол на Милен Георгиев.

В 55-ата минута "шейховете" бяха много близо до втори гол. Георги Цъцаров изкочи сам срещу вратаря на гостите, но стреля право в него. В 65-ата минута Нефтохимик стига до обрат. Павел Алексиев реализира чудесен гол и оформи крайното 2:1.

Източник: sport.burgas24.bg

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net