Разни

  1. Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?"
    -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more МЯУ МЯУ!!!

    Оценка 0 от 1 глас
  2. Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло.
    Бащата:
    - Сине донеси от колата тесто - ще ловим на него.
    Синът:
    - Ама тате, аз не...

    Оценка 2.5 от 2 гласа
  3. - Имате ли нещо за деклариране? - пита митничарят.
    - Не, нямам.
    - А какъв е този слон с хляб в ушите?
    - Извинете но си е моя работа от какво си правя сандвич!

    Оценка 1 от 1 глас
  4. - Бабо, вярно ли е, че живеете точно до военното училище?
    - Тъй вярно!

    Оценка 3 от 1 глас
  5. Чукче пита баща си:
    - Татко, защо говорят за нас, че сме глупави?
    - Защото сме... и чука два пъти с пръст по масата.
    - Я, татко, някой чука, ще ида да отворя.
    - Стой, глупак такъв. Аз ще отворя.

    Оценка 0 от 1 глас
  6. - Защо дебеланковците са добродушни?
    - Защото нито могат да се бият, нито да тичат бързо...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Един влиза при психиатър.
    - Докторе, ъъъъ, как да ви кажа, ъъъ, имам чувството, че всички ме пренебрегват...
    - Следващия, моля!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Жена пита мъжа си:
    - Дълго ли ще си за риба?
    - Ами не, той Пешо е взел само две шишета.

    Оценка 5 от 1 глас
  9. - Какво е сила?
    - Да си сложиш тиган на главата, да се хванеш за дръжката му и да почнеш да се набираш.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ.
    - Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил!
    Айнщайн казва:
    - Остави ги моите формули. Аз ц...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден:
    - Ние-казал швейцарецът - пишем ich bin, а произнасяме иш бин.
    - А пък ние-гордо заявил българинът пишем какво, а произнасяме - Ъ.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. По време на проверка в затвора, инспекторът пита някакъв затворник:
    - Защо сте тук?
    - Ами, не ме пускат да изляза!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Как да разделим пет картофа на шест души?
    - Да направим пюре!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Мъжо, гледам една от кокошките е омърлушена, дали да не я заколим?!
    - Ами, ако мислиш, че това ще я развесели.

    Оценка 4 от 1 глас
  15. В съда. Съдията:
    - Осъждам ви на 5 години...
    - А телевизор ще има ли?
    - Гледането на националната телевизия е част от наказанието.

    Оценка 5 от 2 гласа