Двама пияни си стоят и единият вика на другия:
- Да ти викам ли такси?
- Викай ми както си искаш.
- Извинете, заели сте моето място.
- Вашето място? И може ли да го докажете?
- Мога. Оставих си сладоледа на него.
Един овчар си пасял стадото в планината. Mинали група ловци и един му рекъл:
- Абе, Иване, ти тука си стоиш, а жена ти в село e с любовника.
Като побегнал човека през гората. Пада, става, изподрал се...
Eдин наркоман си пътува в рейса, идва кондуктора и го пита:
- С карта или с билетче?
Пича взел да се претърсва.
След няколко минути яко търсене казва:
- Леле, колко съм отслабнал...
Един луд си завързал чехъла и почнал да си го влачи като куче. Завеждащият го пита:
- Е пак ли с това твое куче бе?
- А не, аз сам си заварзах чехъла.
Докторът си казал "Ей тоя се оправи бе!" и го пус...
Между адвокат и клиент:
- Ще поемете ли защитата ми? Плащам веднага в брой !
- В какво Ви обвиняват?
- В подправка на парични знаци.
- Какво е сила?
- Да си сложиш тиган на главата, да се хванеш за дръжката му и да почнеш да се набираш.
Чакам на червен светофар. Циганка с дете на ръце чука по стъклото:
- Ше даваш два лева за детето?
Дадох й. След малко пак чука.
- Кво искаш - викам - нали ти дадох два лева?
- Епа, земи детето, де!
Баща гледа сина си да се кипри пред огледалото и пита невярващо:
- Сине, ти обратен ли си бе?!
- Не, тате - принцеса!
Иванчо и Иванка отиват на купон и Иванчо казва на Иванка:
- Днеска си много хубава...
Иванка:
- Не можe да сe кажe сащoтo за тебе...
Иванчо:
- Е значи си излъгала кат мен.
- Кажи ми кой си, и аз ще ти кажа кой ти е приятел!
- Аз съм милионер!!!
- Аз съм ти приятел!!!!
Чукча се качва в тролей и перфорира два билета.
- Защо перфорираш два билета? - го питат хората.
- Защото мога да изгубя единият.
- Ти може да изгубиш и двата билета.
- А, аз съм умен, имам и карта.
Три жени - блондинка, брюнетка и червенокоса, и един мъж попаднали на остров. Този остров бил обграден от река. Блондинката преплувала реката и се спасила, червенокосата си построила сал и се спасила,...
Стои една мадама на улицата, маха и вика:
- Такси, такси!
Минава едно такси, шофьора маха през прозореца и вика:
- Пешеходец, пешеходец!
Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия:
- Ззз...з...з
- Ще ми го кажеш като стигнем.
На върха на планината заекващия казал:
- Ззабраввихме ппалаткките долу.
На слизане за...