Стои една мадама на улицата, маха и вика:
- Такси, такси!
Минава едно такси, шофьора маха през прозореца и вика:
- Пешеходец, пешеходец!
- Хей, Нео, я изтичай за бира?
- А защо аз?
- Ти си избрания.
Разговор по телефона:
- Ало, търся бай Пешо.
- Ами, той се помина миналият месец - отговаря старица с много изнемощял гласец.
- Какво да му предам като се видим?
- Кажи ми кой си, и аз ще ти кажа кой ти е приятел!
- Аз съм милионер!!!
- Аз съм ти приятел!!!!
- Подсъдими, защо сте казали на нападналата ви банда, че не умеете да се биете и след това сте убили трима души?
- Защото в специалните части ни учиха да убиваме, не да се бием.
Багер закачва последен модел Мерцедес. От колата излиза злобна мутра и гневно отваря вратата на кабината. Вътре седи огромен багерист, който едва се е побрал в кабината. Поглежда отвисоко мутрата и пи...
Малкият Нострадамус пита майка си:
- Мамо, какво ще има за обяд?
- Ах ти, как така не знаеш...
- Бабо, вярно ли е, че живеете точно до военното училище?
- Тъй вярно!
Българ чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Българ си мисли:
- Горкият човечец...
Заловили известен престъпник.
На пресконференцията питат отличилия се полицай:
- Как успяхте да го разпознаете? Та той е бил облечен като жена!
- Много просто. Върви си, значи, по тротоара и не спира...
В една лудница, след дълги лечения, извикали всички луди и за да проверят дали са се излекували ги наредили на ръба на един празен басейн и им казали да скачат вътре, всички скочили само един останал...
Телефонен разговор:
- Ало! Ще се омъжиш ли за мене?
- Да! А кой се обажда всъщност?
- От какво се страхуват и жабите, и момичетата?
- От щъркели.
Жена спира такси и казва задъхано:
- Към родилния дом!
След минута:
- Моля, не карайте като луд! Аз работя там.
В тъмна улица се разминават двама.
- Господине, да сте виждал наоколо полицай? - пита единият.
- Не, не съм - отговаря другият.
- Добре тогава, сваляйте палтото и часовника!