В самолет на българските ВВС:
- Сега, редник, скачаш от самолета, долу ще те чака джипка и ще те откара в базата
- Как така скачам!?!?!
- Ето ти парашут… дърпаш връвчицата от ляво и той се отваря…
- А...
- Хей, Нео, я изтичай за бира?
- А защо аз?
- Ти си избрания.
Един луд си завързал чехъла и почнал да си го влачи като куче. Завеждащият го пита:
- Е пак ли с това твое куче бе?
- А не, аз сам си заварзах чехъла.
Докторът си казал "Ей тоя се оправи бе!" и го пус...
Гражданин решил да предпази автомобила си от кражба и написал бележка на предното стъкло:
"Радиото не работи, акумулатора е изтощен, няма бензин."
На другата сутрин намери друга бележка на предното...
Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?"
-The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more МЯУ МЯУ!!!
Срещат се две приятелки:
- Как може така да изневеряваш на мъжа си?!
- А как, знаеш ли някакъв друг начин?
В работата един разказва, че е намерил портфейл с пари в автобуса.
- И какво направи? Занесе го в полицията ли?
- Не. Не исках да си помислят, че парадирам с честността си...
- Защо дебеланковците са добродушни?
- Защото нито могат да се бият, нито да тичат бързо...
Жена спира такси и казва задъхано:
- Към родилния дом!
След минута:
- Моля, не карайте като луд! Аз работя там.
Разговор по телефона:
- Ало, търся бай Пешо.
- Ами, той се помина миналият месец - отговаря старица с много изнемощял гласец.
- Какво да му предам като се видим?
Лети самолет. Изведнъж пилота почва да се смее истерично.
- Какво става? - попитала стюардесата.
- Представям си паниката, като разберат в психиатрията, че съм избягал!
В поликлиниката влиза прежълтял мъж и се държи за корема.
- Докторе, вчера ядох миди и сигурно са били развалени, защото ужасно ме боли корема!
- Не усетихте ли неприятен мирис, когато ги отваряхте?
-...
Дик се връща с няколко синини на физиономията от бара.
- Кой те подреди така? - пита жена му.
- Джими - кратко отвръща той.
- О, този тип, този разбойник, този хаймана... - започва да кълне тя.
- Ш-ш-...
Един овчар си пасял стадото в планината. Mинали група ловци и един му рекъл:
- Абе, Иване, ти тука си стоиш, а жена ти в село e с любовника.
Като побегнал човека през гората. Пада, става, изподрал се...
Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия:
- Ззз...з...з
- Ще ми го кажеш като стигнем.
На върха на планината заекващия казал:
- Ззабраввихме ппалаткките долу.
На слизане за...