Разни

  1. Една дама се качила във влака и влязла в купето при един арменец. Багажът и бил много тежък и преди да качи последната чанта от нея се чуло: “Пръц!”. Тя се извинила и претеснено казала на арменеца:
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Джаго си купи костиум на Версачи и сички хора го хвалят леле Джаго къв е тоя костюм на Версачи бе Джаго:къв Версачи бе мой си е.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. На едно момче му се допишкало. Майката му отива да го изпишка, а то крещи "Не искам ти, искам баба, искам баба".
    Майка му го пита учудена "Защо баба ти?"
    То се усмихва и отговаря "Защото й треперят ръ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Ако при Вас нещата не се получават от първия път, по-добре не се занимавайте с парашутизъм...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Докторе виждам розови петна!
    - А вие какви предпочитате ?

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Малко момченце разказва на приятелите си:
    - Има нещо, което не разбирам. Всяка вечер татко ми разказва приказки. Всички започват различно - "Имало едно време...", "Живял някога...", "В едно далечно ца...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Диалог насред Копенхаген. Датчанин:
    - Чужденец ли сте?
    - Вие сте чужденец, а аз съм американец!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Мъж влиза в ателие за татуировки и казва:
    - Искам да ми татуирате танк на целия гръб!
    След десет минути татуиращият казва:
    - Е, всичко е готово.
    - Как, толкова бързо!?
    - Е кво му е толкова сложно, чет...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. И събрали се на Тайна вечеря учениците на Исус.
    А сред тях имаше един непиещ.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. При доктора:
    - На жена ми не й харесва, че хъркам...
    - От кое искате да се оттървете - от хъркането или от жената?

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Говорят си Рунии, Роналдо и Марадона.
    Рунии казва:
    - Бога на футбола ми каза, че съм най-добрия футболист в света.
    Марадона казва:
    - А на мен пък ми каза, че ще стана най-добрия.
    Роналдо стои и г...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Между приятелки:
    - Защо, като отида на плажа с тъмни очила, всички така ме зяпат?
    - Трябва и бански да си слагаш.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Колко е приятно да отидеш на работа в понеделник и да забележиш, че си дошъл преди всички. И колко е противно да осъзнаеш, че са преместили времето и си отишъл час по-рано.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Какво е това: Отгоре цъка и отдолу цъка?
    Евреин, изпуснал часовника си в тоалетната - часовникът цъка и евреинът: цък, цък - язък! цък, цък - язък!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Говорят си двама наркомани:
    - Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона…
    - Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя:
    - Ау, с друга мадама се запознах, и на...

    Оценка 0 от 0 гласа