Една дама се качила във влака и влязла в купето при един арменец. Багажът и бил много тежък и преди да качи последната чанта от нея се чуло: “Пръц!”. Тя се извинила и претеснено казала на арменеца:
-...
Джаго си купи костиум на Версачи и сички хора го хвалят леле Джаго къв е тоя костюм на Версачи бе Джаго:къв Версачи бе мой си е.
На едно момче му се допишкало. Майката му отива да го изпишка, а то крещи "Не искам ти, искам баба, искам баба".
Майка му го пита учудена "Защо баба ти?"
То се усмихва и отговаря "Защото й треперят ръ...
Ако при Вас нещата не се получават от първия път, по-добре не се занимавайте с парашутизъм...
- Докторе виждам розови петна!
- А вие какви предпочитате ?
Малко момченце разказва на приятелите си:
- Има нещо, което не разбирам. Всяка вечер татко ми разказва приказки. Всички започват различно - "Имало едно време...", "Живял някога...", "В едно далечно ца...
Диалог насред Копенхаген. Датчанин:
- Чужденец ли сте?
- Вие сте чужденец, а аз съм американец!
Мъж влиза в ателие за татуировки и казва:
- Искам да ми татуирате танк на целия гръб!
След десет минути татуиращият казва:
- Е, всичко е готово.
- Как, толкова бързо!?
- Е кво му е толкова сложно, чет...
И събрали се на Тайна вечеря учениците на Исус.
А сред тях имаше един непиещ.
При доктора:
- На жена ми не й харесва, че хъркам...
- От кое искате да се оттървете - от хъркането или от жената?
Говорят си Рунии, Роналдо и Марадона.
Рунии казва:
- Бога на футбола ми каза, че съм най-добрия футболист в света.
Марадона казва:
- А на мен пък ми каза, че ще стана най-добрия.
Роналдо стои и г...
Между приятелки:
- Защо, като отида на плажа с тъмни очила, всички така ме зяпат?
- Трябва и бански да си слагаш.
Колко е приятно да отидеш на работа в понеделник и да забележиш, че си дошъл преди всички. И колко е противно да осъзнаеш, че са преместили времето и си отишъл час по-рано.
Какво е това: Отгоре цъка и отдолу цъка?
Евреин, изпуснал часовника си в тоалетната - часовникът цъка и евреинът: цък, цък - язък! цък, цък - язък!
Говорят си двама наркомани:
- Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона…
- Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя:
- Ау, с друга мадама се запознах, и на...