Един турчин веднъж обладал момче.
На другия ден, докато турчинът си седял в кафенето и си четял вестника, при него дотичало момчето и му извикало:
- Чичо, чичо, дай две пари!
- За какво?
- Боли ме дуп...
Мъж пита приятеля си:
- Абе, ти колко пари даваш за мойта жена?
- Николко!
- Готово, сключихме сделката!
Заседяли се гостите на Нова година, домакинята вече не знае какво да право. Звъни телефона. И на нея й хрумва идея. Връща се и вика:
- Пожар, пожар!
Всички:
- У кого?
- Не чух, у някой от вас.
- А защо все още смятаме в долари?
- Защото е трудно да намериш на клавиатурата символа за еврото.
При доктора отишла една бабка:
- Докторе, имам някаква странна болест. Като стана и стоя, стоя, стоя...След това като седна и седя, седя, седя, седя...Като легна и лежа, лежа, лежа, лежа, лежа...
Докт...
Когато погледите им се срещнаха за първи път, Ванчо се обърка. Или от това, че се влюби, или от това, че в този момент сереше зад гаража...
Един рицар трябвало да замине на война. Тогава той сложил девствен пояс на жена си и повикал най-верния си приятел. "Ето ти ключа от най-голямото ми съкровище - казал му той. - Давам ти го, защото не...
Една мутра попитала един чукча:
- Брато, защо нас във вицовете все тъпаци ни изкарват?
Чукчата помислил и отвърнал:
- Работата е в това, че антагонизирайки на повърхността на общото, ние с теб се явяв...
Вечния проблем: гладен - искам да ям, сит - не искам да работя!
Човек седи на брега на морето и вижда невероятно красиво момиче в грьб да влиза навьтре в морето и се провиква:
- Момиче, спри не влизай навьтре, дьлбоко е има големи вьлни, ще се удавиш.
В този момен...
Късно през нощта звъни телефона. Жената вдига:
- Скъпа, аз съм. Прибирам се скоро. Нали не съм закъснял много?
- Не, скъпи.
- А става ли да дойда с няколко приятели да пием по още някоя биричка?
- Да,...
- Какво става? По радиостанцията ти съобщи, че само един човек е сгазен, а вътре са четирима!
Шофьорът на "Бърза помощ" се оправдава:
- Останалите ги сгазих аз по пътя...
Питат един системен администратор:
- Имаш ли любовница?
- Имам!
- А къде живее?
- Ей на това cd...
Миналата седмица в зоопарка охранителят бай Иван е изпуснал пакет Виагра. Много видове животни вече са отписани от Червената книга.
През нощта се звъни на вратата:
- Кой е?
- Отворете, полиция.
- Няма никой вкъщи.
- А кой говори?
- Счуло ви се е.
- А защо е светнато?
- Сега ще загася.