Каква е поуката от филма “Шрек”? - Не е важно да си красив,важното е да намериш същия изрод като себе си!
Женска молитва:
Господи, моля те, дай ми:
Мъдрост, за да разбирам мъжа,
Любов, за да му прощавам,
И Търпение към неговото настроение
Защото, Господи, ако поискам Сила...
Ще го бия до смърт.
Между две приятелки:
- То бива, бива вярност, ама чак пък толкоз...
- За кого говориш?
- Ами Ана смени вече трима съпрузи, а е все с един и същ любовник!
- Наистина ли всички дарени пари ще отидат в помощ на децата?
- Да, нали всички сме нечии деца...
Обява на банята:
"Банята временно не работи във връзка с липсата на видеолента."
- Съжалявам, но на Вашата тъща й остава още някой час живот.
- Няма нищо докторе, ще издържа..не е много, все пак цели 8 години съм чакал!
Докато не видя Слави или Бойко Борисов с коса, никога няма да повярвам на нито една от рекламите на препарати срещу оплешивяване.
Две мутри се срещат и единия почва да говори на другия:
- Леле, с каква мацка се запознах вземах и телефона!
На следващия ден:
- Леле, с каква мацка се запознах вземах и телефона!
На по-следващия ден:...
- Не прави така, душата ти ще страда! Мама и татко те гледат отгоре.
- Нищо няма да видят, има облаци.
Богат златар предупреждава кандидата за охрана:
- Дълго време ще трябва да стоите само на едно място. Дали ще издържите?
- О, свикнал съм. Скоро излязох от затвора.
Разговор между момиче и момче в компания:
- Над 18 ли си? - попитало момчето.
- Мога и да съм под 18, зависи ти на колко си! - отвърнало момичето
Съседът вече ме ненавижда официално.
Вчера решихме да си изпечем шишчета на двора, запалихме барбекюто, приготвихме всичко и в същия момент чухме сирена на пожарната зад къщата, шум и крясъци.
Втурнах...
На вратата се звъни.
- Кой е?
- Ние сме съседите от долните етажи.
- Какво има?
- От таваните ни тече!
- Сериозно?
- Бихте ли си затворили крана в банята? Че както тече, ще вземете да си намокри...
Влиза отпред, влиза отзад, започва с К и завършва на Р.
Що е то?
Но не е това, което си мислите, а е кондуктор!
Един се хвали на приятел:
- Научих си колито да кара кънки!
- Коли ли? Това е булдог!
- Не-е! Коли е! Просто още не се е научило да спира!