Животът на всички ни е предначертан... с амфетамин...
Из спортните новини: "След пет неуспешни опита да уцели с пушката, грузинският биатлонист нарязал мишената с нож."
Пътуват двама мъже в купето на влак. Станало им скучно и единият казва:
- Хайде да играем на асоциации!
- Ок, давай!
- Диня.
- Цици.
- Що пък цици?
- Ами представи си - вървиш по улицата, а срещ...
Звъни се на вратата, стоят двама:
- Добър ден! Ние сме свидетели на Йехова!
- Какво? Той ще се жени ли?
В един концентрационен лагер фелдмарщалът прави обиколка.
Гледа първия немец гори с горелка един евреин и казва
- Ya good!!!
Гледа втори немец реже евреин с трион и казва
- Ya zer good!!!
Накрая гледа...
Говорят си приятели на тема екзотични ресторанти.
- А ти някога ял ли ли си крокодил?
- Крокодил не съм ял, но ми се е случвало да спя!
Говорят си две циганки и едната пита другата:
- На какво се отопляваш зимата, ма Цоно?
- Как на какво? На цимент! - отвръща Цона.
- Е как така на цимент?
- Еми нагреваме го и легаме отгоре докато е т...
- Абе, какво стана с оня твоя колега дето заекваше?
- Вече не заеква.
- Какво, излекува ли се?
- Не, умря.
Германия, бензиностанция. На колонките има няколко бутона "за 10 евро" за 20 евро", "за 50 евро". Натискаш бутончето, бензинът почва да тече. В това време шофьорът отива да плати. Пристига кола с герм...
- Как да се научиш да пишеш на арабски?
- Капваш си в носа мастило и кихаш на лист хартия.
- Какво правиш, ако видиш прострелян негър в джунглата?
- Презареждаш!
Полицай се оплаква на негов познат наемен убиец:
- Тежко ни е на нас полицаите... Преди да изпълня съпружеския си дълг - съм длъжен да изпълня два предупредителни изстрела във въздуха...
А убиецът в...
Звъни личния лекар на Васил Божков:
- Извинете, но мисля, че не ме разбрахте правилно, когато Ви казах: "Занимавайте се със спорт, например футбол". Нямах предвид да купите ЦСКА.
На един човек му омръзнал живота и решил да се самоубие с успокоителни. Но след първите няколко хапчета се почувствал много по-добре.
- Като свирех на цигулка, съседът разби с камък прозореца ми!
- Глупак. Сега ще те чува по-добре.